Verkocht
Kunststof kralen zwart/turqouiseLeuke zomerse ketting voorzien van licht materiaal, prettig te dragen. Kleuren zwart en turqouise. Lengte van de ketting vanuit de nek gemeten is 49 cm.
BlackwoodKorte ketting gehaakt met grijs C-lonkoord voorzien van diverse zwarte kraaltjes, deels houten kralen en een enkele glaskraal.Licht van gewicht. Lengte ketting is 52 cm.
Woody: Hanger met jasper cabochonHanger voorzien van een jasper cabochon en afgewerkt met brons en ecru kleurige rocailles van Miyuki. Techniek beadembroidery. Hanger hangt aan een leren gevlochten veter.
Beadwork ring met hematiet cabochonHandgemaakte ring op een metalen cuff met ultra suede. De cabochon is een hematiet en afgewerkt met diverse miyuki rocailles.
ViooltjePrachtige handgemaakte encased bead. De kraal wordt compleet met wisselhanger en veter geleverd.
BlackturqooisRing voorzien van een kleine turqoois cabochon afgewerkt met zwarte Miyuki rocailles en zwart ultra suede. Ring is verstelbaar. Techniek beadembroidery.
Black dropsHandgemaakte oorbellen met een druppelvormige kunststof facet cab voorzien van bronskleurige Miyuki`s en zwarte rocailles.
Light smoked topaz lunabeadLunabead voorzien van swarovski bicones in de kleur light smoked topaz. De bead wordt voorzien van wisselhanger en veter geleverd.
Mix lang zilverkleurigEen geknoopte ketting met verschillende kralen van kunststof, glas, papier. Lengte van de ketting vanuit nek gemeten is 56 cm
Mix groen langEen geknoopte ketting met verschillende kralen van kunststof, glas, papier. Lengte van de ketting vanuit nek gemeten is 56 cm
Mix lang bruinEen geknoopte ketting met verschillende kralen van kunststof, glas, papier. Lengte van de ketting vanuit nek gemeten is 56 cm
BlackcircleHandgemaakte armband. Veel rocailles en hematiet cabochons. Veel en intensief handwerk. Kraaltjes zijn op stiffstuff genaaid en vervolgens geheel geplakt op een metalen vorm en afgewerkt met zwart suède aan de binnenzijde.…